Twórca

ja3

 

Kasia Osada (Minkowska)

 

Coach świadomej obecności w życiu i w biznesie.

 

Dzięki pracy ze mną zmiana na lepsze staje się nieuchronna:) Możesz sięgnąć po Twoje „więcej” – więcej tego, czego pragniesz i potrzebujesz: miłości, sukcesu, pieniędzy, szczęścia, samorozwoju…

 

 

Jestem akredytowanym coachem ICF, mentorką, menedżerem ekspertem; są tacy, którzy nazywają mnie nauczycielem :)  Uważam, że to przesada :)  To ja uczę się od każdego, kogo spotykam na swojej drodze… To Ty jesteś moim nauczycielem…

Jestem szczęśliwą, zakochaną w życiu kobietą z doświadczenia pewną, że mamy wielki wpływ na własną rzeczywistość i każdego dnia możemy zmieniać świat na lepszy, podejmując trud i cud zmiany w swoim świecie. Ponosimy  pełną odpowiedzialność za to, co mamy tu i teraz – zrozumienie tego i transformacja sposobów postrzegania siebie i rzeczywistości to krok milowy do spełnionego życia.

Pracuję z niepodważalną wiarą w człowieka i jego możliwości, prowokatywnie, kwestionując utarte przekonania i myślowe schematy po to, aby Klienci zyskali sposobność postrzegania życia i biznesu z odmiennych niż dotychczasowe perspektyw.

Na co dzień zajmuję się coachingiem życia i biznesu oraz coachingiem zarządczym i team coachingiem. Prowadzę unikatowe warsztaty i rozwijam własną koncepcję coachingu holistycznego. Jestem twórcą Szkoły Zmiany™, Misji Ja™ i programu Trener Zawodowiec™. W roku 2017  otwieram fundację pomocową „Misja Ja” oraz wprowadzam nowy model pracy coacha, który roboczo nazywam „skrzynką”. Polega on na udzielaniu wsparcia coachingowego także tym osobom, których w danym momencie życia nie stać na to finansowo, a którzy tego potrzebują – płacą za sesję tyle, ile zdecydują, że mogą, wrzucając zapłatę do skrzynki. Jest to dla nich także szansa nowej pracy – będzie można w Szkole Zmiany zdobyć certyfikat coacha i zostać pracownikiem fundacji.

Posiadam  prawie 20-letnie doświadczenie menedżerskie. 12 lat byłam etatowym dyrektorem regionalnym w korporacji w branży BIFS, zarządzałam kilkudziesięcioosobową kadrą menedżerską, wieloma liniami biznesu i licznymi strukturami sprzedażowymi, osiągając ponadprzeciętne wyniki. Posiadam wiedzę o zarządzaniu, negocjacjach i psychologii sprzedaży na poziomie eksperckim. Od 1999 roku jestem też czynnym trenerem, a od 2002 roku jestem coachem (wtedy uzyskałam pierwszy certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu coacha). Moje doświadczenie z Klientem to ponad 5000 godzin sesji indywidualnych i ok. 3500 godzin warsztatów.

Wiele lat studiowałam Tradycyjną Medycynę Chińską; fascynuje mnie ten system postrzegania psychologii i fizjologii człowieka. To doświadczenie umożliwia mi holistyczne podejście do człowieka w procesie zmiany.

Należę do International Coach Federation, największej instytucji na świecie, zrzeszającej profesjonalnych coachów i certyfikującej ich kompetencje. Obecnie przygotowuję się do akredytacji na najwyższym poziomie MCC. W instytucji WIAL Polska przygotowuję się do certyfikacji w niezwykłej metodzie pracy z zespołami – Action Learning.

Mam pasje: coaching, możliwości umysłu, zarządzanie, podróżowanie i wędrowanie, słowo pisane, tradycyjną medycynę chińską, narty… Oraz pasję największą –  troje moich dzieci :)

 

15731864_1849193315327690_5045187163470807148_o

Po długiej przerwie spowodowanej wypadkiem jeździeckim powróciłam do jazdy konnej. W sierpniu 2017 roku do naszej rodziny dołączył Zorza, nasz piękny szlachetny koń uratowany od śmierci w rzeźni, miłość moja i dzieci. Zorza będzie „coachem” Szkoły Zmiany  Pomoże Klientom w pracy nad pewnością siebie, poczuciem własnej wartości, kontaktem z sobą samym – z wykorzystaniem niezwykłych możliwości, jakie daje komunikacja człowieka z koniem. Koń potrafi dotrzeć tam, gdzie nie dociera najbardziej trafne pytanie… Potrafi bezbłędnie wysłyszeć to, co tu i teraz skrywamy w zakamarkach ciszy. Dodatkowo dla mnie osobiście stal się symbolem przełamania paraliżującego lęku – wydawało mi się, że już nigdy nie odważę się dosiąść konia. Niemożliwe naprawdę nie istnieje :-)

20615928_1959024014344619_3883345719614108728_o

Komentarze są wyłączone.