Trzy perspektywy w trzech krokach

chairs-2160184_1920Trzy perspektywy w trzech krokach

Do czego: do odpowiedzi na ważne pytania, do znalezienia kreatywnych rozwiązań, do wytwarzania nowych pomysłów, do podejmowania decyzji

 

1. Zapisz ważne dla Ciebie pytanie, które ciągle krąży Ci po głowie.

 

2. Ustaw trzy krzesła w dowolny sposób. Pierwsze symbolizuje perspektywę logiczną, drugie intuicyjną, a trzecie perspektywę dystansu – decyzji i celu.

 

3. Usiądź na krześle perspektywy logicznej i zadaj sobie zapisane pytanie. Wypisz na kartce wszystko, co przychodzi Ci do głowy. Następnie usiądź na krześle perspektywy intuicyjnej, zadaj sobie to samo pytanie, wypisz wszystko, co przychodzi Ci do głowy. Na końcu usiądź na krześle perspektywy dystansu i podejmij decyzję i/lub sformułuj cel.

 

Powodzenia!

Komentarze są wyłączone.