Trenerzy Szkoły Zmiany™

ja2

Kasia Osada (Minkowska)

akredytowany coach ICF, trener, mentor, twórca Szkoły Zmiany™, Misji Ja™ i Trenera Zawodowca™…

… słowem: trochę szalony coach świadomej obecności w życiu i w biznesie :-)

Dzięki pracy ze mną zmiana na lepsze staje się nieuchronna :-)

Jestem szczęśliwą, zakochaną w życiu kobietą z doświadczenia pewną, że mamy całkowity wpływ na własną rzeczywistość i każdego dnia możemy zmieniać świat na lepszy, podejmując trud i cud zmiany w swoim świecie. Ponosimy pełną odpowiedzialność za to, co mamy tu i teraz – zrozumienie tego i transformacja sposobów postrzegania siebie i rzeczywistości to krok milowy do spełnionego życia. Pracuję z niepodważalną wiarą w człowieka i jego możliwości, prowokatywnie, kwestionując utarte przekonania i myślowe schematy po to, aby Klienci zyskali sposobność postrzegania życia z odmiennych niż dotychczasowe perspektyw.

Na co dzień zajmuję się coachingiem życia i biznesu oraz coachingiem zarządczym i team coachingiem. Prowadzę unikatowe warsztaty i rozwijam własną koncepcję coachingu holistycznego. Jestem coachem od 2002 roku; od 1999 roku czynnym trenerem; przez wiele lat byłam menedżerem. Moje doświadczenie z klientem to ponad 5000 godzin sesji indywidualnych i ok. 3500 godzin warsztatów.

 

 

20170425_114608Ewa Pokorny

coach i trener uważności, filolog, twórca Coach Na Rowerze

Tworzyć dobre miejsce do życia dla siebie, moich bliskich i otaczającego świata to najlepsze co mogę zrobić w moim życiu. Pracując jako coach i trener uważności mogę w sposób niezwykle twórczy i efektywny towarzyszyć ludziom w odkrywaniu ich własnego sposobu na tworzenie tego mikro-świata w najlepszej z możliwych wersji. Głęboko wierzę, że dzięki tej pracy przyczyniam się do lepszego świata nie tylko tego najbliższego mnie, ale świata w ogóle.

Każde spotkanie i każda rozmowa z drugim człowiekiem może być inspirująca i terapeutyczna jednocześnie. Wszyscy jesteśmy połączeni i wszyscy jesteśmy w relacjach.

Z wykształcenia jestem filologiem, z wyboru i pasji coachem i trenerem, niepoprawnie optymistyczna, uwielbiam poznawać „inne” w drugim człowieku, zachwyca mnie różnorodność. Wierzę, że jeśli człowiek chce znaleźć rozwiązanie dla najtrudniejszej nawet sytuacji, to je znajdzie i że zawsze i w każdym wieku możliwa jest życiowa przemiana.

Moje motto w codzienności: Bądź życzliwy, każdy toczy swoją własną walkę. Bardzo lubię dobrą literaturę, spotkania i inspirujące rozmowy z przyjaciółmi przy dobrym jedzeniu, w wolnych chwilach ćwiczę jogę, lubię teatr i bycie w ciszy.

 

20170419_095040 (1)Kinga Budzińska

pierwszy certyfikowany trener Szkoły Zmiany™, menedżer

Moje pasje to tworzenie, komunikacja międzyludzka, zarządzanie oraz człowiek – to, co go napędza i nim kieruje. Dzięki trenerstwu łączę moje pasje w misję, jaką jest pomaganie. Im bardziej skomplikowane historie i sytuacje, tym większe wyzwanie, ale i większa satysfakcja. Dlatego też podjęłam się pracy z ludźmi „wyklętymi”, odrzucanymi przez środowisko – pomagam im, przywracając im wiarę w siebie.

Na co dzień staram się żyć w zgodzie z naturą, dlatego też mieszkam na wsi, a nawet za wioską na odludzi, podejmując trudy codziennych dojazdów po to, aby rano przy kawie pitej na tarasie w promieniach słonecznych słuchać szumu lasu i śpiewu ptaków. Uważam, że każdemu stworzeniu należy się szacunek i dobre traktowanie – to odbieram od natury, która mnie chroni i karmi.

 

 

 

14517363_786450331496106_4045415799769999914_nIwona Kucharska

diet coach, psychodietetyk

Jestem diet coachem i wspieram w procesie zmian żywieniowych, choć jak pokazuje doświadczenie są to nie tylko zmiany sposobu żywienia. Do miejsca, w którym jestem prowadziła mnie kręta górska ścieżka. Zawsze jednak wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi, że chcę pomagać. A taki rodzaj pracy daje mi dużo radości i satysfakcji. Każda osoba to wyzwanie, to nowa  ciekawa podróż, w której towarzyszę. Dzięki licznym kursom i szkoleniom z psychodietetyki, coachingu, psychosomatyki i wreszcie z diet coachingu potrafię lepiej zrozumieć określone zachowania i dostrzec pewne schematy. Fascynuje mnie jak bardzo emocje, myśli  i przekonania wpływają na sposób jedzenia. W mojej pracy pomagam odkryć te połączenia i osiągać założone cele.

Zapraszam Cię w podróż zmian. To Ty decydujesz jak daleko pojedziemy. Ja jestem tylko wspierającym  towarzyszem.

 

 

 

16244941_237125230078436_1764665050_o

Beata Maria Zatoka

certyfikowany trener Szkoły Zmiany™, nauczyciel jogi i ayurwedy

Jestem dyplomowaną pielęgniarką z ponad 25 letnim stażem pracy,  jestem również nauczycielem jogi, certyfikowanym Trenerem Medycyny Ajurwedyjskiej i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jestem miłośniczką życia. Założyłam pierwszą szkołę Szkoły Jogi w Głogowie, którą prowadzę od 2004 roku.

Uważam, że w naszym bycie drugi człowiek i jego dobro są równie ważne jak nas samych. Ważne jest aby żyć w zgodzie z samym sobą, a wszystko może się zdarzyć, aby życie było piękne i przepełnione miłością.

 

 

 

16326130_1202993949755820_634032193_o

Daniela Tagowska

coach głębokiej kreatywności, artystka wizualna i kurator wystaw, twórca Submarine Pracowni Coachingu i Terapii

Swoją twórczość podpisuję jako Dy Tagowska. Prowadzę coaching indywidualny oraz grupowy ukierunkowany na wspieranie klienta w odnalezieniu siły drzemiącej w głębokich, często ukrytych, pokładach kreatywności. W swej autorskiej koncepcji Deep Creativity Coaching podkreślam, iż twórczość przejawia się nie tylko w tym, co estetyczne, a pojęcie piękna rozmija się z próbą jego kanonizacji.  Proponuję klientom pracę w obszarze działań wizualnych, a także na polu tzw. pisania automatycznego (ang. automatic  writing), uruchamiającego potencjał twórczy. Pracuję zarówno z początkującymi na swej drodze twórczej, jak i z twórcami o wieloletnim dorobku i wybitnych osiągnięciach. Wychodzę z założenia, iż twórczość wymaga nieustannego otwarcia na zmianę, a w procesie tym coach kreatywności stanowi lustro dla twórcy. Mam na swoim koncie kilka wystaw indywidualnych i blisko trzydzieści zbiorowych. Jako kuratorka zaangażowana jestem w międzynarodowe przedsięwzięcia.

Wspieram klientów indywidualnych i biznesowych w różnorodnych obszarach życia osobistego i zawodowego. Jestem współzałożycielką SUBMARINE Pracowni Coachingu i Terapii – miejsca o bogatej ofercie usług coachingowych i szkoleniowych.

Komentarze są wyłączone.