Szkoła Zmiany™

„Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili, gdy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno.” /Konfucjusz/

 

szkoła mantraSZKOŁA ZMIANY™ mieści się we Wrocławiu, w pięknej dzielnicy Dąbie na Wielkiej Wyspie, przy ul. Wittiga 7.

 

To spokojne miejsce, w którym otrzymasz profesjonalne, pełne życzliwości i inspiracji wsparcie w zmianie na lepsze, w życiu i w biznesie. Tu dowiesz się, jak zmieniać, by zmienić;  jak dokonać zmiany, by spełnić zamiary i marzenia oraz odnaleźć optymalną drogę.

 

MISJĄ SZKOŁY ZMIANY™ jest inspirowanie do zmiany na lepsze oraz wspieranie tych, którzy tego potrzebują:

– w braniu pełnej odpowiedzialności za wpływ na własne życie;

– w odkrywaniu tożsamości i misji;

– w odkrywaniu pragnień i celów;

– w skutecznym procesie wszelkiej zmiany;

– w transformacji osobistej, polegającej na nowym, świadomym i pełnym wewnętrznej mocy spojrzeniu na rzeczywistość i siebie samego;

– w odnajdowaniu siły i odwagi do czynienia „więcej”;

– w wychodzeniu z sytuacji (bardzo) trudnych;

– w utrzymaniu relacji małżeńskiej i partnerskiej;

– w efektywnym i jakościowym prowadzeniu biznesu;

– w „turkusowym” zarządzaniu ludźmi.

 

Celem Szkoły Zmiany™ jest poszerzanie samoświadomości i wspieranie dorosłej obecności w życiu i w biznesie.

 

Szkoła Zmiany™  jest dla tych, którzy pragną świadomie i trwale zmienić coś w swoim życiu i zrobić to lepiej, skuteczniej niż dotychczas, by uczynić je sensownym, spełnionym i szczęśliwym, zarówno na niwie prywatnej, jak i zawodowej.

 

Szkoła Zmiany™ oferuje także niezwykle efektywną pracę z zespołami w formule „team coachingu” i inspiruje oraz wspiera rozmaite organizacje w odważnym tworzeniu szczęśliwych zespołów osiągających ponadprzeciętne wyniki.

Komentarze są wyłączone.