Środa Zmiany

 

 people-1690965_1920

„Rób to, co wielkie, gdy jeszcze jest małe.” /Lao Tsy/

 

 

W Szkole Zmiany™ środa jest i pozostanie dniem szczególnym.  To ŚRODA ZMIANY.

 

Jak zaczniesz nowy 2018 rok? Może inaczej niż zwykle, prawdziwiej i na poważniej?

 

Niezwykłe Środy Zmiany już od 17 stycznia.

Rozpoczynamy projekt zwany Skrzynką – dla wszystkich, którzy pragną zmienić swoje życie, a myślą, że nie mają środków na profesjonalne wsparcie.

 

 

W środy w Szkole Zmiany za sesję płacisz tyle, ile sam/a uznasz, że możesz wrzucić do Skrzynki. Nikt tego nie ocenia, nikt tego nie sprawdza. Wierzymy, że praca z coachem nie musi być wsparciem elitarnym, tylko głęboko transformującym nasz pobliski świat.

Coachowie Szkoły Zmiany zapraszają do… zmiany. Tak, zapraszają Ciebie. Być może zmiana, którą odwlekasz, lub której się tak boisz – to właśnie ta, której najbardziej potrzebujesz. Być może trudności, których zaznajesz są po to, byś odkrył/a swoją tożsamość i uwierzył/a, że możesz dobrze żyć.

W coachingu pracujesz sam/a nad sobą – choach tylko dostarcza narzędzi, dzięki którym odkrywasz, jak wiele możesz jeszcze dokonać i na jak wiele zasługujesz. Mając odwagę pragnąć dla siebie najlepszego życia – czynisz świat lepszym w tej maleńkiej jego cząstce, która jest Twoim wszechświatem.

Zapraszamy w Środy Zmiany, od 10.00 do 19.00. Czekamy na zgłoszenia pod adresem biuro@szkolazmiany.pl lub telefonicznie smsem 883970570. Pierwsza Środa Zmiany już 17 stycznia! Czy będzie to dla Ciebie przełomowa data? Zdecyduj.

 

 

 

Komentarze są wyłączone.