Rekomendacje

Po prostu wybitna osoba, znająca się na tym co robi. Warto u Niej uczyć się zarządzania.

M. Wierynowicz, 23 czerwca 2017 r.

____________________________________________

Kasiu, dziękuję za otworzenie mi oczu. Teraz zastanawiam się, po co tak długo żyłam w takim zaślepieniu. Jesteś niesamowitą Osobą – to, że trafiłam do Ciebie było jednym z najlepszych posunięć w moim życiu. Dziękuję, dziękuję, dziękuję i polecam Kasię wszystkim.

Anita Mogulska, 29 marca 2017 r.

____________________________________________

Coaching z Kasią – to dla mnie odkrywanie i budowanie wiary we własne możliwości, to spotkanie ze sobą – szczere, głębokie i trwale przemieniające. Spotkanie z Kasią to przede wszystkim spotkanie z pięknym człowiekiem i doświadczenie SZTUKI coachingu – bo Kasia robi to po mistrzowsku.

Ewa Pokorny, 30 stycznia 2017 r.

___________________________________________

Kasia Minkowska – najlepszy coach ever ! Nie wiem jak to zrobilas ale dzieki Tobie jestem nowym człowiekiem ! A gdy zaczynalismy na pierwszych konsultacjach co mowilem ? ze na mnie to nie zadziala ! Ludzie, ta pani potrafi zajrzec do duszy i poruszyc tam to „wlasciwe”. Pozdrawiam serdecznie Kasiu i polecam wszystkim !

Wojtek S. :-) 10 stycznia 2017 r.

___________________________________________

Z Pania Kasia wspolpracujemy na płaszczyznie biznesowej. Trudno dzis spotkac osobe o takiej kulturze, wiedzy i doswiadczeniu. Dzieki kilku sesjom z Pania Kasia widzę inaczej, glebiej  swoja role w firmie i rozumiem jak wiele jeszcze moge zrobic, gdy na ludzi i procesy spojrze z innej perspektywy niz dotychczas. Polecam wszsytkim i do zobaczenia w procesie pracy z zespolami :-)

R.W., 8 listopada 2016 r.

___________________________________________

Genialne warsztaty, dobra i piękna osoba, której warto słuchać i od niej się uczyć.

Mariola Okojska, 23 października 2016 r.

___________________________________________

Niepowtarzalna energia. Jeżeli chcesz odkryć siebie, kim jesteś i co chcesz robić na tej ziemi – przyjdź do Kasi. Kasia umie tak rozmawiać, że doprowadzi cię do odpowiedzi, których szukasz na swój temat. Wspaniała osoba, profesjonalny coach, jedyny w swoim rodzaju.

Artur Dobrowolski, 1 października 2016 r.

____________________________________________

Polecam wszystkim Kasie, która jest prawdziwym coachem. Tutaj w jej Szkole Zmiany można zrozumieć, czym jest coaching, jaka to wartościowa metoda – w pracy z tak wartościową kobietą, właściwą na właściwym miejscu. Serdecznie polecam!

Katarzyna Woberska, 18 września 2016 r.

_____________________________________________

Wspaniały Coach, jedyny taki w Polsce. Byłam u różnych osób, coachów ale dopiero tutaj, u Kasi odkryłam, że oni nie mieli „tego czegoś” co ma Kasia. Genialne słuchanie(nic się tu nie ukryje), energia, humor, odwaga, miłość do drugiego człowieka jak miłość matki do dziecka, musi wymagać, pokazywać  trudne drogi, ale wspiera do końca. Dziękuję Kasiu. Ty jedna potrafiłaś do mnie dotrzeć i pomóc. Dziekuję.

Aneta Sleiman, 30 sierpnia 2016 r.

____________________________________________

Kiedy rozpoczęłam pracę z Kasią byłam niemal wrakiem człowieka, który nie widział przed sobą żadnych rozwiązań. Dzięki pracy z Kasią odzyskałam swoje życie a teraz zaczynam je kreować na nowo. Na pewno bez Jej pomocy byłoby mi bardzo trudno dojść do miejsca, w którym dziś jestem. A to dopiero początek :-)Kasia jest cudowną osobą, wspaniałym coachem, skutecznym w przeprowadzaniu zmian. Sesje z Nią to prawdziwa przyjemność, przyjemność odkrywania i tworzenia. Kasia jest mistrzem w tym, co robi. Dziękuję Kasiu! Polecam z całego serca! :-)

Iwona Kucharska, 4 lipca 2016 r.

____________________________________________

Dziękuję,Kasiu,że jesteś na mojej drodze zmiany…Jesteś niezwykłą osobą i niezwykłe rzeczy potrafisz z człowieka wydobyć. Cierpliwie czekasz aż tak naprawdę samemu doświadcza się „eureki”, tylko tylko pomagasz, by samemu odkryć siebie.Wszystko to odbywa się w subtelny sposób,naturalny…we właściwym momencie. Twoja wiedza i doświadczenie jest nieocenione. Polecam !

Irena Kokot, 4 lipca 2016 r.

____________________________________________

Wchodzisz w relacje, w życie, w biznes, w Siebie… Wychodzisz i przyglądasz się Sobie z boku, Swoim doświadczeniom, Swojemu życiu, patrzysz na wszystko i oglądasz jak film…O Sobie…I przeżywasz to…I wszystko zaczynasz układać jak wybitny scenarzysta. Wiesz jak chcesz przeżyć Swoje Życie…To wszystko dzieje się w obecności Wybitnego Coacha… Wspaniałego Lustra…Mądrej Kobiety…Dziękuję Kasiu za Twoją obecność i za Wspaniałą Współpracę. Dziękuję,że Jesteś. Dziękuję za Nowe Życie.

Iwona Goleniewicz, 2 lipca 2016 r.

_____________________________________________

Kasia to nie tylko świetny Coach, to bardzo wrażliwa, empatyczna, kochająca osoba. Bycie z Kasią, to czas, w którym dzieją się niesamowite rzeczy. I za to jestem Jej bardzo wdzięczna. To samo dobro i lepsze jutro. Gorąco polecam każdemu, kto z głębi duszy potrzebuje odnaleźć to, co poszukuje. Moja ocena nie mieści się w dostępnej skali ********** :)

Beata Zatoka, 2 lipca 2016 r.

_____________________________________________

Spotkanie z Kasia to jak spotkanie z przyjaciółką ,taką od serca. Tworzy wokół siebie ciepłą i przyjazną atmosferę , w której człowiek nie boi się otworzyć, dyskutować czy zastanowić się nad sobą.Na zajęciach z nią nie czułam sztuczności tylko osobę naturalną , świadomą co robi i godną zaufania.
Kasię znam z zajęć grupowych gdzie pokazała swoją dojrzałość jako coach, który nie tylko ma wiedzę ale i talent.

Anna Wasilewska, 16 czerwca 2016 r.

_____________________________________________

Spotkanie z Kasią było niezwykłą przygodą, nie sądziłam, że poruszy we mnie tak wiele obszarów, pozwoli spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. To cenne i rozwijające doświadczenie, które polecam każdemu.

Sylwia Kornaś, 5 maja 2016 r.

______________________________________________

 …po spotkaniu Kasi, nic w życiu nie pozostaje takie samo…

To górnolotnie brzmiące zdanie, w pełni oddaje zmianę, jaka następuje w sposobie myślenia na temat siebie i swojego otoczenia, po pracy z Kasią w Szkole Zmiany. Konfrontacja z wymówkami i ograniczeniami, które na siebie nakładamy oraz uwolnienieogromu swojego potencjału, daje oddech i nieprawdopodobną dawkę energii do działania: planowania i efektywnego wprowadzania zmian.

Znam Kasię zarówno z sesji indywidualnych, jak i z coachingu grupowego. W obu przypadkach dzieją się cuda!

Sylwia Dżuman, 2 maja 2016 r.

____________________________________________________

Szkoła Zmiany to miejsce elitarne, godne polecenia. Tu otrzymasz fachowe, indywidualne wsparcie w dziedzinie swego życia, z którą aktualnie się zmagasz. Jest jedno małe ale…TU nikt nie zrobi nad Tobą czary-mary, by było lepiej, jedynie TY masz moc zaczarować i odmienić swój świat, gdy zyskasz świadomość swojego potencjału. Tym którzy mają wystarczająco odwagi by zmierzyć się z samym sobą, szczerze polecam, ponieważ po tej konfrontacji nic nie pozostanie takie samo. No cóż, takie samo już było, aby zmienić na inne trzeba szukać innej drogi…

Kinga Budzińska,25 kwietnia 2016 r.

______________________________________________

Kiedy spotkałam po raz pierwszy Kasię, byłam przekonana, że niczego nie może mi zaoferować, ‚przecież już tyle przerobiłam i doświadczyłam”. A jednak myliłam się i nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo. Dzisiaj wiem, że spotkanie z Kasią , to jedna z lepszych rzeczy jakich doświadczyłam w życiu. Pomoc Kasi jest nieoceniona, pomimo tego, że „to ja wszystko zrobiłam’. Dziękuję Kasi i jej Szkole Zmiany, bo na szczęście nic już nie jest takie jak było. Gorąco polecam.

Renata Gąsior, 25 kwietnia 2016 r.

______________________________________________

Z Kasia pierwszy raz spotkalam sie podczas grupowej sesji. Od razu ‚cos’ mnie do niej przyciagnelo. Kasia jest swietna sluchaczka i obserwatorka. Sesje byly bardzo ciekawe i odkrywcze. Chcialam wiecej…A ze Kasia wzbudziala we mnie ogromne zaufanie wiec zdecydowalam sie na sesje prywatne. To poczatek podrozy ale nie zdecydowalabym sie na nia z nikim innym.

AJM, 15 maja 2016 r.

_______________________________________________

Kasia Minkowska jest wspaniałym Coachem (tak przez duże C) godnym zaufania, który nie zrobi papki z mózgu a jedynie ukeirunkuje Twoje działania i pozwoli Ci odkryć siebie! Spotkanie z Kasią na pewno zmieni Twoje postrzeganie na świat zarówno ten wewnętrzny jak i zewnetrzny! Gorąco polecam – bo warto!

Hanna Misiak, 20 kwietnia 2016 r.

________________________________________________

Wspaniała kobieta, ciekawe metody, inspirujące doświadczenie, polecam serdecznie i dziękuję!

Karolina Batóg, 18 kwietnia 2016 r.

_________________________________________________

Gorąco polecam warsztaty w Szkole Zmiany. Kasia Minkowska jest wspaniałym Coachem. Warsztaty prowadzone przez Kasię, w których uczestniczyłam pozwoliły mi na nowo odkryć moje JA. Ćwiczenia zaproponowane przez Kasię podczas warsztatów są niezwykle ciekawe i umożliwiają ciągłą pracę nad sobą. Jeszcze raz gorąco polecam!

Aneta Wereszczak, 15 kwietnia 2016 r.

_______________________________________________

Osobiście polecam Kasię jako Coacha. Wspaniała osoba, otwierająca umysł i wskazująca nowe spojrzenie na drzemiący w nas potencjał. Miałam szczęście, że spotkałyśmy się na wspólnych zajęciach – dzięki temu inaczej dzisiaj patrzę na siebie i otaczający świat. Gorąco polecam!!!

Asia Sokół, 13 kwietnia 2016 r.

_______________________________________________

Nie jest tak, że odkryłem Szkołę Zmiany i z euforią wykrzyknąłem: Tak, to jest to! Przyszedłem tu, ponieważ nie potrafiłem znaleźć wyjścia z sytuacji, która przez 24 miesiące kompletnie mnie wyczerpała, odebrała siły, sprowadziła pod ścianę. Już pierwsze spotkanie było swoistą iluminacją, zacząłem dostrzegać podłoże swojego problemu. Po kilku spotkaniach wiedziałem już dokładnie, co należy zrobić, co zmienić, a co zostawić w spokoju. Dziś, z perspektywy zaledwie kilku miesięcy, mogę stwierdzić, że jestem w zupełnie innym miejscu, 100 kilometrów dalej. Wszystko zmieniło się na moją korzyść. Działam, cieszę się życiem, sukcesami i wciąż prę naprzód z niebywałą pewnością i siłą. Z trudem przychodzi mi przypomnienie sobie, w jak beznadziejnej sytuacji się znajdowałem. Z trudem mogę uwierzyć, że w istocie tak było. I że w gruncie rzeczy  Zmiana nie kosztowała mnie aż tak wiele wysiłku. Jednak sam nigdy bym jej nie dokonał.

Andrzej Śliwak, scenarzysta TV (Polsat, TVN, TVP)

_______________________________________________

Jestem absolutnie przekonana, że moja przygoda z Kasią w ,, Szkole Zmiany,, jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej wartościowych rzeczy, jakie w życiu mnie spotkały.
Ja przez większość mojego czterdziestoletniego życia, szukałam jedynie sposobu na to, aby jakoś przetrwać z brakiem akceptacji siebie, depresją, skomplikowaną sytuacją osobistą, smutkiem, płaczem, unikaniem odpowiedzialności za siebie, niską samooceną, wstydem, z nadprogramowymi kilogramami itd… Nie wiedziałam, że można inaczej.
Kasia jest genialna, dobra, uwielbia ludzi, i nie ma w tym choćby odrobiny przesady. Z całkowitym szacunkiem dla moich uczuć, myśli, poglądów i postanowień, wydobyła ze mnie siłę, potencjał i mądrość. Wprowadziła mnie na drogę zmiany i pokazała jak nią iść.
Prawdopodnie, to co dziś czuję, przybierze jeszcze innego wymiaru z czasem, ponieważ zmiany zachodzą we mnie nadal, sama nie wiem kiedy. Każdego dnia praca Kasi nad moją osobą, pomimo zakończonego cyklu spotkań, przynosi wspaniałe efekty. Chętnie opowiem o mojej zmianie każdemu, kto wątpi, boi się, wstydzi, tak jak ja na początku…
Czuję ogromną wdzięczność wobec Kasi, jak również wobec osoby, która przekonała mnie do podjęcia walki o siebie w ,,Szkole Zmiany,,.
Dziękuję.

J.K.

________________________________________________

Sesje z Kasią były dla mnie wyjątkowym czasem. Nie było łatwo, bo Kasia nie pozwala na iluzję, czy wyobrażenia. Tylko fakty mają jakiekolwiek znaczenie i ukazują jak jest naprawdę. Kasia w całym procesie Zmiany była ogromnym wsparciem i zawsze służyła pomocą. To były dla mnie niesamowite spotkania, które ukazały, co tak naprawdę jest dla mnie teraz w życiu najważniejsze :) Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję pracować z Kasią i każdemu, kto nie wie jak poradzić sobie ze swoją Zmianą w Życiu, polecam Szkołę Zmiany, bo na prawdę warto.

Sylwia Wrzeszcz

________________________________________________

Katarzyna Minkowska to coach absolutny: niezwykle doświadczona w zakresie zarządzania zmianą, mądra osoba o wielkiej intuicji. Kobieta, która potrafi zakasać rękawy i wie, jak skutecznie doprowadzić klienta do wzięcia odpowiedzialności za własne życie. Katarzyna Minkowska to coach z rodzaju tych, którzy nie trawią nonsensów, a zmianę konstruują na twardych i niezaprzeczalnych faktach. To czyni pracę niezwykle skuteczną! Polecam z całego serca!

Gabriela Tyszuk-Wiśniewska

_________________________________________________

Kasia…niezwykła Kobieta, która z ogromną pasją, nieograniczoną chęcią i imponującą wiedzą pomaga Innym Ludziom. Pomaga w sposób intrygująco -twórczy…czyli ogałaca z iluzji ukazując na światło dzienne fakty…dzięki, którym można podjąć realne działania prowadzące do osiągnięcia celu jaki postawiliśmy sobie czyli do Zmiany w Naszym Życiu :)

Bożena Olszowska

________________________________________________

Gorąco polecam Szkołę Zmiany!!!
Uważam, że Kasia jest świetnym coachem dla każdego kto pragnie dokonać jakieś zmiany w życiu, dla każdego kto się miota, nie wie co zrobić. Na spotkaniach nie ma „głaskania”, „słodkich słów, że wszystko się uda i będzie cudownie”, nie będzie jeśli będziemy siedzieć w naszym „fotelu” – strefie komfortu. Kasia pomoże z tego wyjść, ale to my musimy działać.
Efekty naszych spotkań procentują w przyszłości. Gorąco polecam „wędrówkę ku zmianie” razem z Kasią jako przewodnikiem. Będzie to pouczająca podróż!!!

Alicja Świerz-Jędrosek

2014-05-13 10.17.342014-05-13 10.18.342014-05-13 10.18.202014-05-13 10.16.402014-05-13 10.16.092014-05-13 10.15.182014-05-13 10.14.272014-05-13 10.14.162014-05-13 10.14.16opinia 6opinia 2opinia 32014-04-04 11.28.10opinia 4opinia 1 fb

Komentarze są wyłączone.